Terasy WOODPLASTIC®

Materiál WoodPlastic® kombinuje ve správném poměru dřevo (60 %) a vysoce kvalitní, zdravotně nezávadný polymer HDPE (40 %). Materiál je odolný vůči  povětrnostním vlivům, chlorované i slané vodě a díky vysoké UV odolnosti je stálobarevný.

 

7 DŮVODŮ , PROČ ZVOLIT  PRKNA  TERAFEST

Minimální potřeba údržby šetří čas i peníze. Terasy není třeba natírat, olejovat ani impregnovat. Český produkt vyráběný podle americké licence. Ověřený materiál, na trhu déle než 30 let.  Ekologický, 100 % recyklovatelný a zdravotně nezávadný výrobek s pefc certifikací. prkna mají plný profil, jsou probarvená a stálobarevná. jejich kvalita se časem nemění. Bezpečnost zajišťuje protiskluzový povrch bez třísek a štěpů, včetně skrytého kotvení. Výrobky odolávají dešti, sněhu, mrazu i uv záření. materiál je odolný vůči bazénové chemii i slané vodě. Nabídka zahrnuje široké spektrum barevných odstínů, povrchy jsou atraktivní a příjemné na dotyk.

certifikace woodplastic

VYROBENO V ČR
Produkty WoodPlastic®
vyrábíme v České republice
na základě americké licence
Strandex.
ZÁRUKA AŽ 25 LET
Svým produktům věříme,
proto poskytujeme záruku
v délce až 25 let. Životnost teras
však laboratorní testy odhadují na
mnohem delší dobu.
BEZPEČNOST
– BEZ TŘÍSEK
Terasy WoodPlastic® mají
protiskluzový povrch a na rozdíl
od dřeva nikdy netvoří třísky.
SNADNÝ ÚKLID
– ŽÁDNÉ NATÍRÁNÍ
Terasy WoodPlastic®
se nenatírají, neolejují ani
jinak povrchově neošetřují.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení